Aktyw(iści)

Aktyw, to grupa młodych ludzi, która chce zmienić coś w swojej miejscowości. Zrealizowaliśmy już projekt Odlotowa kuchnia objazdowa i Odlotowa kuchnia objazdowa na bis. Obecnie pracujemy nad projektem NieChybnie- Niebanalna sztuka użytkowa.
zapraszamy na aktywowego bloga:
aktywchybie.blog.interia.plAnia Zachurzok, od wielu lat współpracuje z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Prowadzi warsztaty plastyczne i literackie. Jest założycielką Nieformalnej Grupy Aktyw, która od 2 lat działa przy Chybskim GOKu.
Szymon Żur, jest uczniem 1 klasy LO w Cieszynie. Lubi spędzać aktywnie wolny czas, grając ze znajomymi w piłkę.
Kinga Lorańczyk, w tym roku kończy gimnazjum. Wolny czas spędza z przyjaciółmi.
Arek Konior, również kończy w tym roku naukę w gimnazjum. Interesuje się siatkówką oraz samochodami.


Asia Surma, jest uczennicą 1 klasy LO, w wolnym czasie słucha muzyki, czyta książki, chodzi po górach.
Pisze projektowego bloga.
Aga Krymiec, tegoroczna maturzystka, lubi robić zdjęcia, udzielać się społecznie, pisze Aktywowego bloga, zajmuje się również portalem Gminy Chybie
Monika Stasicka, uczennica 1 klasy LO w Bielsku. Gra na gitarze, bębnach, chodzi na koncerty, zaczytuje się w Agacie Christie i nie tylko. Gra w zespole "Prodżekt".
Beata Krymiec, uczennica Cieszyńskiej Budowlanki. Interesuje się architekturą i sztuką. Uczęszcza na zajęcia literackie, tworzy strony internetowe.

Monika Męcnarowska, Daria Gwiżdż, Magda Brudny, uczennice 1 klasy LO.  Lubią własnoręcznie wykonane przedmioty, oraz muzykę. Daria zwłaszcza lubi muzykę graną przez "Happysad". Monika natomiast lubi "Dżem". Magda interesuje się sportem m.in siatkówką, piłką ręczną
Martyna Konior, Kinga Żydek, są również uczennicami 1 klasy LO.  Martyna interesuje się tańcem, siatkówką. Kinga chodzi na zajęcia literackie.

Projekt "NieChybnie - Niebanalna sztuka użytkowa" realizowany w ramach projektu "Młodzi Menedżerowie Kultury" Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".
Projekt "Młodzi Menedżerowie Kultury" jest realizowany w ramach programu Akademia Orange.
Projekt "NieChybnie - Niebanalna sztuka użytkowa" sfinansowano ze środków programu Akademii Orange.